12% SLEVA
pro registrovane uživatele!

... a další výhody pro milovníky medicinálních hub...

Zaregistrujte se!

 

 

    Visa    MasterCard

 


Úvod » Knihy o houbách » Houby jako lék


        

Houby jako lék

skladem

 

Číslo produktu: MC049
Výrobce: Ottovo nakladatelství
EAN kód: 9788074512575
Vaše cena bez DPH : 356 Kč
Vaše cena s DPH (12 %):
399 Kč

ANTONÍN Vladimír, JABLONSKÝ Ivan, ŠAŠEK Václav, VANČUŘÍKOVÁ Zuzana

Kniha představuje nejvýznamnější druhy léčivých hub a nejnovější poznatky o jejich konkrétním využití a vlivu na lidský organismus.

- Stručný přehled zařazení hub, způsob jejich výživy a rozmnožování
- Možnosti využití hub v různých odvětvích lidské činnosti
- 19 nejznámějších druhů léčivých hub, jejich popis, účinné látky a léčivé účinky
- Konkrétní zkušenosti mykoterapeutky z vlastní lékařské praxe
- Základní postupy a doporučení pro pěstování léčivých hub
- Využití léčivých hub v kuchyni

Kniha představuje nejvýznamnější druhy léčivých hub a nejnovější poznatky o jejich konkrétním využití a vlivu na lidský organismus.

Na základě tisíciletých zkušeností tradiční čínské medicíny objevila léčivé účinky hub i moderní lékařská věda. Využívá především schopnost jejich obsahových látek upravovat tělesné funkce a rovnováhu těla poškozené prostředím, dědičností i životním stylem. Kniha představuje nejvýznamnější druhy léčivých hub a nejnovější poznatky o jejich konkrétním využití a vlivu na lidský organismus. Stručný přehled zařazení hub, způsob jejich výživy a rozmnožování. Možnosti využití hub v různých odvětvích lidské činnosti. 19 nejznámějších druhů léčivých hub, jejich popis, účinné látky a léčivé účinky. Konkrétní zkušenosti mykoterapeutky z vlastní lékařské praxe. Základní postupy a doporučení pro pěstování léčivých hub. Využití léčivých hub v kuchyni.

Kniha se především zaměřuje na jednotlivé látky obsažené v houbách a jejich pozitivní vliv na tělesné funkce a rovnováhu těla, poškozené prostředím, dědičností i životním stylem. Autoři nás v ní dále seznámí s nejvýznamnějšími druhy léčivých hub a s možností jejich konkrétního využití a vlivu na lidský organismus.

ISBN: 978-80-7451-257-5

Ottovo nakladatelství, 2013, 256 str,

MjE2Zjc3Mz